Újra a megyei dobogón

A múlt hónap végén arról tudósítottunk, hogy hat tanítványunk is teljesíthette a Tóparti Gimnáziumban az Országos Angol Nyelvi Verseny megyei fordulóját. Már nagyon vártuk a második forduló eredményét. Nagyon büszkén tudatjuk, hogy mindkét kategóriában - 7. és 8. évfolyamon is - a mi iskolánk tanítványa hozta el az első helyezést. Ez alkalommal a hetedikesek között Hulló Gergő, a nyolcadikosok között pedig Bieber-Brückner Dominik lett Fejér megye legjobb angolosa.

gergo Dome angol

Hulló Gergő és Bieber-Brückner Dominik

Ugyanebben a fordulóban Zsadányi Levente harmadik, Hegedűs Anna negyedik lett.

Elhoztunk még egy hetedik és egy tizenegyedik helyezést.

Tanítványaink az idén is megvédték a Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola idegennyelv-oktatásban kivívott megyei szintű elismertségét.

A tanulókat felkészítette: Hekkelné Imre Györgyi és Pillár Balázs. Mindenkinek gratulálunk és köszönjük a kimagasló eredményeket!