Karácsonyfa díszítő versenyen jártunk

Hetek óta ötletet, anyagokat gyűjtött és dolgozott az 5 fős kis csapat, hogy minél szebb csodát varázsolhasson a mai délutánon a Dózsa György Általános Iskola által szervezett karácsonyfa díszítő versenyen a sorsolással kijelölt kis fenyőfából.
A felhasznált anyagok között volt: műanyag, karton, fa, szárított gyümölcs, fonal, egy-egy csepp tempera és sok-sok fahéj és narancsolaj. Ugyanis a mi kis fánk nemcsak tetszetős, de bizony ínycsiklandozó illatú is volt.

Nagy büszkén jelentjük, hogy Arany Minősítéssel jutalmazta a bírálóbizottság a munkánkat!

Külön öröm és megtiszteltetés számunkra, hogy a többi feldíszített fával együtt, a miénk is a dunaújvárosi kórházba fog kerülni. Ott, az intézmény különböző osztályaira helyezik el.

karifa2019

Csapat tagjai: Ambrus Alma, Gémes Enikő, Kovács Amina, Szabó Dorina és Tóth Csongor 7.a osztályos tanulók.
Felkészítő tanár: Koppányiné Sági Mónika