Komplex természettudományi vetélkedő

Hagyományainkhoz híven, az idei tanévben is megtartottuk tankerületi komplex természettudományi versenyünket, melynek témája az ÖKOLÓGIAI LÁBNYOM volt.

A háromfős csapatok biológia, kémia, földrajz, matematika, és fizika tantárgyakból járták körbe a témát. Előzetes feladatként, a  technika tantárgyat képviselve, újrahasznosított anyagokból készítettek szobrot, vagy használati tárgyat.

Versenyünkön 5 csapat vett részt. Legjobbnak a Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium tanulói bizonyultak. Második helyezett a Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola csapata lett, míg a harmadik helyet a Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola szerezte meg.

A Baracsi Széchenyi Zsigmond Általános Iskola tanulói és a házigazdák, a Petőfisek - Bieber-Brückner Dominik, Csontos Renáta, Hegedűs Anna - is ügyesen versenyeztek.

term honlap

További képek a versenyről ITT található.

Gratulálunk!

Horváth Mariann - szakmai munkaközösség-vezető