Megszépült a tornaszobánk

Több, mint 5 éve saját forrásból alakítottuk ki iskolánkban a mindennapos testnevelés bevezetése után tornaszobánkat. A helyiség igencsak „népszerű” lett. Sokan sokféle sportolási tevékenységre vették, veszik igénybe, de főleg a birkózók használják.  A szoba falazata nagymértékben elkoszolódott, megkopott, helyenként levált a vakolat.

Iskolánk elhatározta, hogy az állag megóvás, szépítés lehetőségét megteremti. Ez ügyben találtunk egymásra intézményünk Szülői Szervezetével és a Dunaferr Sport Egyesülettel.  A két szervezetnek köszönhetően szépen megújult tornaszobánk.

A mellékelt képeken látható korábbi állapotok, majd az elkészült szép megújult falak.

volt lett

További képeket itt láthat a felújítás előtti és utáni állapotról.

Ezúton szeretnénk még egyszer köszönetet mondani a Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola Szülői Szervezetének - elnökének és a Dunaferr SE birkózó szakosztályának az – SE elnökének.

Bízunk benne, hogy tanulóink és a tornaszobát használók vigyáznak megszépült környezetükre és megóvják annak állagát.

ISKOLAVEZETÉS