Színházlátogatáson az 5.a osztály

Balogh Ludovika, iskolánk 5.a osztályos farkasbőrbe bújt báránya színészi tehetségét csillogtatta meg a DSZC Lorántffy Zsuzsanna Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma,  valamint a Jószolgálati Otthon Közalapítvány által közösen szervezett „A dzsungel könyve” című előadásában.

ludovika 5a szinhaz1

Balogh Ludovika 5.a osztályos tanuló unokatestvérével, a színdarab főszereplőjével, Mauglival, azaz Verbóczki Kolossal.

A színdarabra osztálytársai is meghívást kaptak, akik közösen tapsolták meg Ludovika, és a rendkívül népes szereplőgárda lelkes felkészülését. Rendhagyó előadást láthattunk, hiszen a Lorántffy Iskola tanulóin kívül tanáraik, valamint fogyatékkal élő embertársaink is felléptek. A közönség vastapssal jutalmazta a „Jól csak a szívével lát az ember” mottóval színpadra álmodott színdarabot.

5a szinhaz2

Köszönjük az élményt!