II. Suli Foci Kupa – Felső tagozat

Iskolánk felsős fiai is összemérték futballtudásukat a helyi iskolák csapataival. A barátságos mérkőzések célja volt a sportolási lehetőség biztosítása; a szabadidő hasznos eltöltésének ösztönzése; a fair play megismertetése; a gyermekek közötti csapatmunka és közösségi interakció fejlesztése; az egymás iránti tisztelet tanítása; a szabályok betartatása.

Fiaink ezt a sportot egyelőre hobbi szinten űzik, de a foci iránti szeretetük lendületet adott a mérkőzéseknek.

III. korcsoport: Kiss Bálint, Kincses Zalán, Zemankó Krisztián, Horváth Márk, Káveczki Kristóf, Hegyes Márk (1 gól), Martyin Dávid (1 gól), Lukács Zsombor.

IV. korcsoport: Balogh Ákos (1 gól), Karácsony Zoltán, Weixl Dominik (1 gól), Sarang Martin, Hojek Dávid, Fehérvári Olivér (1 gól).

sulifoc felso2019

>>További képekért, kérem kattintson!>>

Csapatunkat felkészítette és a kupára elkísérte Nagy Tímea testnevelő, segítséget nyújtott Onosai Tibor nevelő.

Büszkék vagyunk rátok gyerekek! Örülünk, hogy az iskolánkat odaadóan képviseltétek!