Suli Foci Kupa

Október 17-én, csütörtökön a labdarúgásé volt a főszerep a Panoráma Úti Sportcentrumban. A Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség Gyermek és Ifjúsági Bizottsága második alkalommal indította útjára a Suli Foci Kupát. A programsorozat nyitó napján az első és második korcsoportos diákok csaphattak össze egymással.
IMG 1951
Tanulóink nagy izgalmakkal várták a megmérettetéseket. Végül aggodalmaikat hátrahagyva magabiztos játékkal szórakoztatták a kilátogató szülőket. Láthatóan jól érezték magukat, nem csak a pályán, hanem a pálya szélén is. A csoportbeosztásoknak köszönhetően többször szurkolhattak egymásnak.
Csapataink a csoportmérkőzések folyamán sajnos nem jutottak be a döntőkbe, viszont egy élményekkel, küzdelmekkel teli napot hagyhattak a hátuk mögött.