Tankönyvosztás

Augusztus 27-én hiánytalanul megérkezett az a 7269 tankönyv, mely tanítványaink számára megrendelésre került.  Pedagógusok, technikai dolgozók, közösségi szolgálatos diákok közreműködésével pakoltuk le a raklapokról a két kijelölt helyszínre a kiadványokat, hogy a tankönyvcsomagokba rendezést követően az osztáskor minden zökkenőmentesen valósuljon meg.

29-én, csütörtökön, nagy szeretettel vártuk a kedves szülőket a tankönyvosztásra. Örömünkre szolgált, hogy tanítványaink 95%-a eljött a kiadványokért, melyeket jó tempóban és gondoktól mentesen sikerült átadnunk valamennyijüknek. Hétfőn a tartós tankönyvek kiadásával zárul az idei tanév első nagy feladata.

Köszönjük a szülőknek, hogy úgy szervezték programjaikat, hogy a tankönyvosztás meg tudjon valósulni, így minden kisdiák megfelelő feltételekkel kezdheti a tanévet!

Hálás vagyok kollégáimnak a korrekt és gördülékeny lebonyolításért!

Nagyon sikeres és eredményekben gazdag 2019/2020-as tanévet kívánunk!

Gálosfai Tímea

D+Tv híradójában az ötödik pectől látható a riport, mely az iskolánban lezajlott tankönyvosztásról tudósít. A képre kattinta érhető el a riport.

tanko 2Kép forrása: https://dplusztv.hu/2019/08/29/2019-augusztus-29-hirado/