Gyereknap 2019.

A nagy hőségben mit tehet a diák?

Kirándul? Erre az embert próbáló feladatra nem vállalkoztunk. Netán az iskolában marad? Hosszú volt ez a tanév, voltunk ott eleget.

Keres inkább egy kellemesen hűs, élményekkel teli helyet, ahol ezt a napot remekül el lehet tölteni.

Iskolánk alsósai így látogattak el a moziba. Az 1-2. évfolyam  a Vízipók csodapók felújított változata által nyújtott gyönyörű képekben mélyedt el, míg a 3-4. évfolyam az Így neveld a sárkányodat 3. részét élvezhette. A belépőjegyek az alsós DÖk által kerültek finanszírozásra.

Ez alatt az idő alatt a felsősök az Élményfürdő által nyújtott élvezeteknek hódoltak és töltötték nagyon kellemesen a délelőttöt.

gyer honlap

Még több élményfürdőben készült kép a galériában tekintehő meg! >>Tovább>>

Remek nap volt, tele élményekkel. Méltón megkoronázta az eltelt tanévet. Köszönjük, hogy együtt élhettük át!