Napközis piknik

Ha az időjárás is a gyerekek mellé áll, megvalósulhat egy régen várt program. Május 31-én, pénteken délután piknikezni indultak a napközisek és a hozzájuk csatlakozó alsósok a Duna-partra. A kis kirándulás célja, hogy ne az iskola falai között, hanem a természet lágy ölén tölthessenek el pár órát az iskola ifjabb diákjai és a közös játék, a szórakozás élményével legyenek gazdagabbak.

kep h

>>További képek>>

A közel 120 alsós „napis” együtt tollasozott, élvezte ki a játszótér nyújtotta lehetőségeket és játszott önfeledten a tiszta levegőn. Ilyen környezetben még a plédeken elfogyasztott uzsonna is sokkal ízletesebb volt. Kellemes kikapcsolódás, tartalmas délután volt, mindannyian nagyon jól érezték magukat. Megszületett a fogadalom is: „Ígérjük, jövőre megismételjük!”