Országos legjobbjainkat díjazták

Május 28-án Székesfehérváron díjazták az országos tanulmányi versenyek legjobbjait.

Iskolánkat Hegedűs Anna és Bieber-Brückner Dominik 7.a osztályos tanulók képviselték, akik az Országos Angol Nyelvi Versenyen remekeltek.

Dominik megyei 2. helyezést ért el, míg Anna megyei 3. helyezést hozott iskolánknak.

A Fejér Megyei Díjátadó Ünnepségen Galambos Zsuzsanna az Oktatási Hivatal Székesfehérvári Pedagógiai Oktatási Központjának főosztályvezetője köszöntötte a megjelent diákokat és felkészítő tanáraikat. A tanulók jutalmul oklevelet és könyvutalványt kaptak, majd egy kis állófogadás keretében süteménnyel és pogácsával ünnepelték meg a megjelentek sikereit.

Diákjaink felkészítő pedagógusa, Hekkelné Imre Györgyi, kiemelkedő tehetséggondozásért emléklapban részesült.

angolleg

>>További képek a galériánkban találhatók!>>

Gratulálunk mindhármuknak!