Színház az egész világ

A tavaszi szünet utáni első tanítási napon, szerda délután 14 órakor színházi előadással szórakoztatta alsós tanulóinkat a Mandula Színház, Móra Ferenc: A didergő király című darabjával. Az esemény az Alsós Szabadidős Munkacsoport szervezésében és anyagi támogatásával valósulhatott meg.

A társulat egy 15 éve működő utazó színház, mely vidám, zenés mesedarabokkal szórakoztatja a nagyérdemű közönséget. Előadásaik interaktív jellegűek, így a gyerekek részt vesznek a színpadi eseményekben is.

>> Tovább a képekhez! >>

Most is látványos díszlet, jelmez és kelléktáruk tette szórakoztatóvá, varázslatossá a történetet. Az alsó tagozatok hangos kacaja betöltötte az iskola tornatermét mikor az udvari bolond mókázott a királylánynak, de a tanulók örömmel ropták a táncot is a színpadon, mikor a színészek invitálták Őket.

Kellemes hangulat, élményekkel teli és tartalmas kikapcsolódás volt. Ismét egy szelet művészet került közelebb tanítványainkhoz.