„FÉLÉV DIÁKJA DÍJ” – Méltatás sakk eredményekért

Vidák Boglárka - 6.a osztályos tanítványunk - már évek óta szép eredményeket ér el a sakk versenyeken. Helyi és az ország különböző részein rendezett játszmákban csodálatra méltó koncentrációval, fegyelemmel és alázattal utasítja maga mögé játékos társait. Iskolánk idei családi napján szimultán játszmát folytatott le egy csapatnyi gyermekkel, melyben verhetetlennek bizonyult. Ezen felül tanulmányaiban is példával jár társai előtt. A Pannon Magángimnázium angol nyelvi vetélkedőjén előkelő helyen végzett csapatával, ezzel is öregbítette iskolánk hírnevét.

Bogi jelentősebb sikerei a 2018-as tanév első félévében :
- Velence, 2018.09.30. Rozsnyai Mátyás Emlékverseny /gyermek és felnőtt forduló/ -- Egy 3. és egy 4. helyezés
- Mór, 2018.10.06. 50. Jubileumi "Aranyhordó2 Sakkverseny -- 1. helyezés (korcsoportban)
- Budapest, 2018. november XVI. Art Pub Nemzetközi verseny B csoportba a kimagasló 3. helyet szerezte meg.
- Székesfehérvár. 2018.12.08. Farkas József Emlékverseny utolsó forduló, II. korcsoport 1. helyezés
- A Fejér Megyei Sakkverseny sorozatban II: korcsoport, lány összetett, azaz megyei 1. helyezés.